درباره ما

درباره سایت اصنافی

logo

سایت اصنافی یکی از معتبر ترین سایت های بانک مشاغل و لیست بهترین کسب و کارها می باشد. این پلتفرم سعی کرده است با در نظر گرفتن بهترین متد روز دنیا کسب کارهای موفق را که بهترین خدمات و با کیفیت ترین محصولات را دارند به شما معرفی کند شما می توانید در این سایت کسب کارهای را بیابید که حرفه ای ها به دنبال آن ها هستند.

دفتر اصناقی

راهکار اصنافی برای بیزینسس ها

شما در سایت اصنافی به راحتی می توانید کسب کار خود را معرفی کنید. و از پلن های ما برای دیده شدن خود استفاده کنید.

سایت اصنافی پلتفرمی است که با جمع آوری تجربیات متخصصان مارکتینگ شما را در پروموت برند و محصولات و خدمات تان کمک می کند. شما می توانیدبرای بهبود عملکرد کسب کارتان از ما مشاوره تهیه کنید ما شما رادر این راه یاری می دهیم.

شما تسط اصنافی هم بیزینس خود را بهینه می کنید و هم دیده خواهید شد. و هدف اصنافی دیده شدن شماست. شمای که تمام تلاش خود را برای بهبود کیفیت خدمات یا محصولات قرار داده اید و هر روز به فکر متمایز بودن هستید با اصنافی متمایز خواهید شد.

راهکار اصنافی برای مشتریان

سایت اصنافی برای مشتریان عزیز که همیشه با چالش کلاهبرداری و دریافت خدمات ضعیف در مقابل پرداخت هنگفت روبرو هستند راهکار دارد. اصنافی با قرار دادن سیستم امتیاز دهی و چت آنلاین به شما کمک می کند با قرار دادن امتیاز و کامنت از تجربه خود هنگام دریافت خدمات و خرید محصولات از کسب و کارهای مختلف درباره کیفیت کسب کارها اظهار نظر فرمایید. به طبع آن دسته از کسب و کارهای که نظر مشتریان را با کیفیت و قیمت و پارامترهای دیگر جلب کرده اند امتیاز بیشتری خواهند گرفت.